IXBOD1-21RD
Mfr.Part #
IXBOD1-21RD
Manufacturer
Littelfuse
Package/Case
Datasheet
IXBOD1-21RD
Description
IC DIODE MODULE BOD 0.2A 2100V
Stock
599
Manufacturer :
Littelfuse
Product Category :
TVS - Mixed Technology
Applications :
High Voltage
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
3
Package / Case :
Radial
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
BOD
Technology :
Mixed Technology
Voltage - Clamping :
2100V (2.1kV)